Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen dokumentumok szükségese...

Milyen dokumentumok szükségesek az átkerüléshez, önköltséges formából az államilag támogatottra?

Figyelt kérdés

A kérdésem főként olyanokhoz szólna, akik már végig járták ezt a procedúrát,adtak be már kérvényt annak okául, hogy átkerülhessenek az egyetemen az önköltséges formából államilag támogatottra.


Milyen dokumentumokat kellett csatolni a kérvénynél? Egyelőre nálunk ez még sehol nincs kiírva, illetve kíváncsi is vagyok a tapasztalatokra.

Be kellett szerezni még valamilyen hivatalos irományokat, ha megvolt az átkerüléshez szükséges átlag?



2020. jún. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon most ne is torodj ezzel,hiszen iden nem lesz az egyetemeken atsorolas.. lehet gonosznak fog tunni, de legalabb az egyetemmel valo informaciokkal legyunk mar tisztaba, ha mar oda teccik jarni..
2020. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezt a rendkívül haszontalan választ.

Nálunk kiküldték e-mailben, hogy igenis leadható kérvény IDÉN az önköltséges formából államilag támogatott formára való átsorolásra, a dolog fordítva nem működik!

Lehet gonosznak fog tűnni, de tisztában vagyok vele, hogy a mi egyetemünkön mit lehet és mit nem, és ha már válaszolni tetszik, akkor a kérdező feltett kérdésére illik azt tenni.

2020. jún. 3. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen leadni leadhatod, de ha nem soroljak at az onkoltseges diakokat szerinted kinek a helyet fogod "atvenni". Egyebkent a kerdesedre valaszoltam, masreszt meg ha tisztaba vagy ilyenekkel, akkor nem artana az iskoladat kerdezned es nem gyakorin varni a megvaltast.
2020. jún. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod, olyanról esetleg nem hallottál még, hogy egy szakon van kb 2 államilag támogatott hallgató mert több mondjuk nem érte el a ponthatárt, mert annyira magas volt?! És szerinted az állam szakonkét maximum 2 diákot képes támogatotton tartani?

Nem igazán ajánlom neked itt gyakorin a válaszolgatást, mert vannak a felfogóképességeddel gondok.

A kérdésemre pedig rohadtul nem kaptam választ, mikor tetszett leírni nekem, hogy milyen dokumentumok szükségesek? Annyira elragadott nyilván a nagy eszed, hogy ezen az apróságon, a kérdésemen átsiklottál...

2020. jún. 6. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A fo kerdes itt az, hogy miert nem az iskoladban erdeklodsz? Nem tudom neked mennyire szamit fontosnak, hogy mennyi penzt "dobsz" ki, de ha ilyen viszonylag fontosabb informaciokat a gyakorin keressel...hat na..
2020. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, kedves válaszoló! Tegnap megkaptam a levelemet, miszerint átvettek államilag támogatottra. Úgyhogy üzenném neked, te igen "hasznos" információkkal rendelkező, hogy legközelebb ne dumálj bele abba, amihez egyáltalán nem értesz! Az olvasóknak pedig üzenném, hogy ne higgyetek el mindent ezen az oldalon se, amit a "nagyokosok" írnak...
2020. júl. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!