Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben van olyan kollégiu...

Debrecenben van olyan kollégium ahol saját szobája van az embernek?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit úri ficsúrnak tűnik a kérdés, szeptemberben fogom remélhetőleg elkezdeni az ÁOK-t, viszont annyira már nem vagyok mai csibe, nem szívesen laknék egy szobában ahol más is horkol, nem tudjátok nincs ilyen koli?

köszi


2020. jún. 2. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb koliban vannak 1 ágyas szobák, a 2 és 3 ágyas szobák mellett, személyesen a Kossuthrol tudok mesélni. De 1 ágyas szobába nagyon nehéz bekerülni, szociális alapon szerintem nem is lehet, tanulmányi alapon meg kb 5ös átlag kell hogy megkapd. Általában amúgyis lenyulják a HÖKösök. Szóval én nem bíztatnálak az 1 ágyas szobára, szinte lehetetlen megkapni. Viszont van esélyed 2 ágyas szobára a Kossuth I-IIben. Ott 2en vagytok csak, és közös fürdő. A Kossuth III szerintem nem neked való ezek alapján, mert ott 2 szobára van egy fürdőszoba, tehát 2 ágyas szobáknál 4en vagytok 1 fürdőre, 3 ágyas szobáknál meg 6an 1 fürdőre. Nem olyan rossz amugy mint amilyennek hangzik, én utóbbiban voltam. A 3ágyas szobáknál rengeteg a hely, nagyobb tér van mint a 2 ágyasoknál. Szerintem meg tudnád szokni. Sok sikert!
2020. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább albérletben gondolkodnék a helyedben akkor, ha időben keresgélsz találhatsz 25-30ért.
2020. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!