Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az újrafelvé...

Hogyan lehetséges az újrafelvétel ugyanarra a karra, szakra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy mi a teendő akkor, ha megszereztem az abszolutóriumot, megvédtem a diplomámat, de a záróvizsgákból már teljesen kicsúsztam? (jogi egyetem)

A tanulmányin újrafelvételit mondtak, kreditek elismertetését, de akkor nem kérdeztem meg pontosan, most viszont szeretnék utánajárni és belevágni, ha lehet.

Köszönöm szépen.


2020. jún. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel megint ugyan oda, mint gimnázium végén. Jó taktika, érdemes használni. Több méltányosságid is lesz, emellett ha sok pontod van, hiába raknak át önköltséges finanszírozási szakra, államin maradhatsz, mert jelentkeztél megint.. stb
2020. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tutira így van? Nem mondhatják, hogy ennyi volt és kész?
2020. jún. 3. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tutira így van.
2020. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2020. jún. 4. 20:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Mégegy kérdés, ugye nekem nem kell újra megírni a felvételit???

Mi a folyamata?

Már írtam az egyetemnek, de még semmi válasz.

2020. jún. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!