Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan szakdolgozat,...

Milyen egy olyan szakdolgozat, amire egyest adnak? Mennyire lehet béna? Ha foglalkoztam vele de vannak hiányosságai, attól még adnak rá jobb jegyet?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Sosem láttam még olyat, pedig láttam már benakat
2020. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már kiírtad ugyanezt.
2020. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor, hol?
2020. jún. 5. 20:46
 4/6 Vodafonelive ***** válasza:
47%
Én láttam már ilyet. Mindene meglett a srácnak kettesre államvizsgán, a szakdolgozatára 3 oldalas opponensi értékelést kapott(nekem az az illető a belső konzulensem volt másik iskolában, természetesen negatívat) kettesre megadta neki és államvizsgán nem tudta megvédeni, tanárai azt javasolták (mert utálták a személyt), hogy felvételizzen újra és kezdje másik szakirányon. Konkrétan mivel abszolvált és megszűnt a státusza idén újra felvételizett de újra kellett emelt érettségiznie is. Lényegében léteznek bunkó tanárok és ezt aláírom, mert én is ott végeztem ahol a srác végezhetett volna csak én éppen MSc-n...
2020. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális konzulenst kell választani, és akkor nincs ilyen.

Ugyanis: ha rossz a szakdoga, a konzulens engedi leadni!

Plusz: általában a konzulens keres rá bíráló személyt.


Én a következő félévben írom a szakdogámat, a konzulensem előre tisztázta, hogy annak tudatában akarjam őt, hogy akármihez nem adja a nevét!

2020. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Mázlista vagy 5. hozzászóló. Az esetek 99%-ban hónapokra eltűnik a konzulens, és nem izgatja, hogy mit írtál. Max belenéz, javaslatot tesz, de ennyi. A kérdésre visszatérve, nekünk ez pontosan le van írva, mikor járhat 1-es:


-plágium

-terjedelmi problémák

-szakhoz való 0 kapcsolódás

-nyelvhelyességi súlyos hibák!

-formai hiányosságok esetén

-tartalmi részek hiánya miatt, pl. nincs benne saját kutatás

- ha több oldalon át ugyanazt a szerzt idézi valaki

-aránytalanságok, pl 80% szakirodalom, 20% kutatás

- tárgyi tévedések esetén.

2020. jún. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!