Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudom meg az érettségi...

Mikor tudom meg az érettségi fellebbezés eredményét?

Figyelt kérdés

Beadtam magyarból és matekból is fellebbezést. Az a baj, hogy nagyon nyugtalan vagyok ezzel kapcsolatban, mert ezen múlik, hogy felvesznek e.:/

Nem találom a neten sehol, hogy hogyan és kb mikor tudom meg az eredményt. Gondolom email értesítés lesz..



2020. jún. 5. 21:11
 1/10 A kérdező kommentje:
juj és ugye nem a záróértekezleten, amikor mindenkinek átadják az érettségit?
2020. jún. 5. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Levelet fognak küldeni. De csak akkor lesz pozitívan elbírálva, ha a tanár nem a javítókulcs alapján értékelt valamit. Oda pontosan le van írva, hogy mit fogadhat el. Ha nem az van odaírva, nem fogsz plusz pontot kapni.
2020. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy levelet írnak-e idén ebben a helyzetben, de én tavaly a szóbelim előtt kaptam meg az eredményét ami a záróértekezlet előtt 3 nappal volt
2020. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa:D

Hát mateknál szerintem megkapom a pontot, magyarnál vannak kételyeim.. Magyarnál kettő fellebbezést nyújtottam be: az egyiknek nem látom reális esélyét, de megpróbáltam, a másik egész korrekt szerintem.

Az érvelésem tartalmi részét emeltem ki, hogy minden leírt szempontnak megfelel az írásom, mégis 4/3 pontot kaptam tartalomra.. amúgy teljesen meg lennék az eredménnyel elégedve, hiszen nem vagyok egy nagy magyaros, cska hát kell a pont:/

2020. jún. 5. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen minden ilyen alkalmat meg kell ragadni. Én amikor fellebbeztem tavaly a biológia érettségimmel +4 pontot adtak a végén ráadásul emelt volt
2020. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uu az mondjuk szép!😄 Nekem a matek az emelet, kiváncsi vagyok megkapom e rá a pontot..😂

Úgy van, hogy összesen kéne két pont, de a matekban egy 80%an biztos vagyok, magyarnál pedig az érvelés ilyen 50% esélyű, a másikat pedig hagyjuk is😂

2020. jún. 6. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom idén szerzel bizonyítványt. Én is most fogok bizonyítványt kapni, így nekünk azt mondta az osztályfönök, hogy a szóbeli napján reggel tudjuk meg. (Mindenkinek be kell mennie, még annak is akinek szóbelizni se kell, a tájékoztató miatt.)Emellett hozzá tette, hogy ha fellebezünk pontot is veszíthetünk, mert nem csak pozítiv elbírálás van.


Sok sikert Kérdező! Remélem csak pontot fognak adni :)

2020. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon cuki vagy🥰 köszönöm

Én is mindenkinek a legjobbat kívánom!

Majd ha valaki megtudja az eredményét, akkor írja meg, kiváncsi vagyok kinek hogy sikerült:))

2020. jún. 6. 20:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem végül meglett a két pont a háromból! Szerencsére nem vontak le pontot sehol:D
2020. jún. 15. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Na gratula remélem elég lesz :)
2020. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!