Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem túl fényes érdemjegyű...

Nem túl fényes érdemjegyű diplomával mennyi esélyem van mester képzésre bekerülni?

Figyelt kérdés
A BA szakot eléggé félvállról vettem, általában 2-3 jegyeim voltak ,néha ami érdekelt abból 4-5 is. De alapvetően emiatt a végső diplomajegyem 3 lett. Ezzel esélytelen bekerülni mesterre?
2020. jún. 7. 07:16
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Nem. Minden egyetem minden karának minden mesterszakán más a felvételi bemenetel. Lehet, hogy valahol nézik a diplomajegyet, lehet valahol írásbeli felvételi van, lehet valahol szóbeli van, lehet ebből csak kettőt néznek, lehet ebből mindent. Nézd meg a felvin, hogy mit várnak el oda ahova menni szeretnél.

Amúgy engem is vettek már fel mesterképzésre gyenge hármas diplomával ami a ponthatárhoz elég volt. Úgyhogy ajánlom a keresgélést és a számolgatást.

2020. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!