Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az örök rózsa jó...

Szerintetek az örök rózsa jó ajándék tanárnak?

Figyelt kérdés

Persze nem az olyan boxokat mondom,hanem pl a díszdobozosat. Felkészítő tanáromnak kell ajándékot vennem,és így ötletként kaptam ezt,aki tanárának már adott ilyet,viszont tőletek is szívesen fogadnék tippeket.

(Ha ez a felállás maradna akkor a rózsa+csoki+levél)


2020. jún. 10. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
+csók.
2020. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó. Képzeld el mennyi kacatot, porfogót kap. Olyat vegyél, ami nem maradandó, vagy használati tárgy. Egy notesz, toll, csoki.

Meg egyébként is, egy szál rózsa meg levél, tényleg már a szerelemre hajaz.

2020. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se annyira jó ötlet. Nálunk, közepiskolába megkértek minket, hogy ne tartosat adjunk, mert túl sok a gond(pl helyt találni neki vagy élővirágot öntözni vele.) Tartosak közül pl bögrét adhattunk, de ennél nagyobb méretűt már nem.


Ha középiskolás vagy [és a felkészítő tanár férfi akkor egy jobb minőségű bort adnék.(én a fakultaciós tanárom ezt kapta idén és örült is neki)<--kénytelen vagyok ide írni ezt az opciót is,mert már akartak rózsát adni férfi tanárnak]


Ha női tanár akkor csokoládét, bögrét, esetleg tollat adnék neki. Ezek nem foglalnak sok helyet és könnyen eltehetőek,ha nem akarja használni.


Ahogy a kettes mondja, szerintem is a rózsa a szerelemre hajaz.

2020. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ohh,köszönöm:)

Nagy gondba vagyok,női tanár,én is lány vagyok,csak olyat szerettem volna ami azért emlékeztet rám (mivel jóba vagyunk),bár a virágon nagyon sokat agyalok,azt mindenképp szeretnék,ezt a rózsát is ismerős ajánlatára gondoltam ki,aki szintén lány és női tanárnak adta,de amúgy nem gondoltam volna rózsára,mert szép de kicsit talán félreérthető.

2020. jún. 10. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret a tanárod?


Pl az én volt magyar tanárom imádja a francia kultúrát, ezért Mona Lisas festményes bögrét kapott.


A volt töri tanárom, aki szintén nő. Ő pedig a trónok harcát imádja, ezért olyan nyakláncot kapott. (Azóta is használja)


Mind a ketten kaptak az ajándék melle pluszba csokit is.


Próbálj meg te is ilyen dolgokból ki indulni. Biztos, hogy tudsz valamit róla, mert írtad,hogy jóban vagytok. Emlékezz vissza pár apró dologra, sokat tud segíteni,hogy milyen ajándéknak örülne. :)

2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Virágbox? Csinálnak már olyat is, hogy virágon kívül más is van benne. Tehető bele édesség is. Vagy kisebb ajándéktárgyak. Egy modernebb virágos szuper jól megcsinálja.
2020. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Luxibox-ba lehet kérni csokit virág helyett, szépek.

Libri ajándékkártya és egy bonbon is remek kombó és azt vesz rajta, amit akar.

2020. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, luxandbox :)
2020. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Uuu köszönöm,tényleg!!:)

Most így eszembe jutott,hogy amikor nehéz időszaka van,akkor József Attilát olvas,nagyon szereti,és lehet vele kapcsolatba lehetne valami.

Lehet megnézem ezt a Luxiboxot is,jónak hangzik,bár szerencsére a csoki az tutira meg van,amit szeret😂

A Libri is jó lett volna,viszont az lesz az osztályajándék minden tanárnak😬

2020. jún. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!