Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a kérdésn...

Mi értelme van ennek a kérdésnek (kollégium)?

Figyelt kérdés

Meg kell adni, hogy hol laksz (város), a lakhelyed különbözik-e a képzés helyétől és, ha igen, akkor mennyi az út távolsága és időtartama. Majd van egy olyan kérdés, hogy rendszeresen ingázol-e a lakhelyed és a képzés helye között... és, ha igen, akkor ezt bérlettel kell igazolni.

Ezt azért nem értem, mert az ember részben azért jelentkezik kollégiumba, hogy ne kelljen ingáznia. Eddig is kollégista voltam, tehát nem ingáztam naponta. Viszont ha nem kapok kollégiumot, akkor ingáznom kell (hiszen nem a képzés helyén lakom) és akkor már rögtön számít a napi távolság, idő. Viszont igazolni nem tudnám, tehát nem. Szóval ezt a kérdést abszolút nem értem, pedig már nem először jelentkezem és elolvastam a kitöltési útmutatót is, de nem értem.


2020. jún. 11. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Én nem voltam még kollégista, de arra tippelnék, hogy ha például nem elsőéves vagy, és az előző évben is megoldottad az ingázást, akkor hátrébb raknak a rangsorban.
2020. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kérdés arra megy rá, hogy a kollégiumban fogsz-e "lakni" vagy rendszeresen hazautazol a hétvégéken/szünetekben.
2020. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez akkor lényeges, hogyha korábban nem lettél volna kollegista. Ha bérleted van, amúgy is ingázol, akkor, gondolom, hátrébb rangsorolnak, mint azt, aki olyan messze lakik, hogy az ingázás kivitelezhetetlen.
2020. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!