Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell beállítani a Faceboo...

Hogy kell beállítani a Facebookon, hogy végeztem a sulival?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az alapképzésemet, de nem tudom beállítani... Vagyis ha beállítom, akkor az idővonalamon az jelenik meg, hogy mikor kezdtem... Ezt hogy kell kiküszöbölni? Láttam több ismerősömnél is, hogy ők be tudták állítani... Csak én vagyok ilyen béna?:DD


(Nem, nem az számít, hogy lájkolják, hanem hogy ne a kezdés időpontja legyen megosztva a mai napon azzal a szöveggel, hogy "XY elkezdte tanulmányait itt", amikor éppen az kéne, hogy "XY befejezte tanulmányait".)


2020. jún. 11. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A névjegyednél ott van hogy "főiskola/egyetem" ott be lehet pipálni hogy "végzett" és beírod a dátumot, akkor azt írja ki hogy végeztél.
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos, még mindig azt írja ki, hogy elkezdtem az egyetemet... Mai dátummal.😃 Fogalmam sincs mi a probléma...
2020. jún. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!