Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felmentést lehet kérni az...

Felmentést lehet kérni az összefüggő nyári gyakorlat alól?

Figyelt kérdés
A hónap elejétől kezdve kórházban vagyok egy gyógyíthatatlan betegséggel, nehezen de gyógyulok. Otthon már másfél hónapja igen nehezen végeztem el az alap feladataimat és sem a családom sem én nem érzem magam késznek arra hogy napi 6-8 órát dolgozzak. A nyári gyakorlatot intéző személy elég érdekes hangvételű levelet küldött nekem messengeren hogy szinte mi a faszt képzelek magamról hogy nem értem az általa küldött 15 darab kérdőjelel mit akar kérdezni amikor éppen a kórházi ágyat nyomom. Na ha valaki van akkor ő biztosan hátráltatná a dolgot mivel elég ellenséges és lekezelő. (A történethez hozzá tenném hogy tudta hogy kórházban vagyok, de ha nem is tudta volna akkor is felháborító volt a hangsúly amivel kezdettől fogva beszélt velem.) Még nagyjából 1 hét kórház vár rám utána pedig még vissza kell jönnöm többször is és kötelezően kell gyógyszereket szednem egész életemben. Ezt a nyarat a gyógyulásra szeretném szentelni mert jövőre érettségizem amit nem lenne jó betegen letenni.

2020. jún. 13. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem lehet. Tavaly nyáron a súlyos vese beteg volt osztálytársam szeretett volna felmentést kérni a 4 hetes összefüggő gyakorlat alól. Nem adták neki meg, ő pedig nem tudott elmenni, így a 11 osztályt megkellett ismételnie. Elvégre aki nem teljesíti a nyári gyakorlatot nem léphet a következő osztályba.


Ha van lehetőséged beszélj az iskola vezetőségével, hátha ők tudnak frissebb információt mondani.

2020. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztályismétlés lesz a vége.Így járt az én unokám is.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!