Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudok igazolást igényel...

Honnan tudok igazolást igényelni a sporteredményről a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Az Újpestnél focizom, egyik évben U19-ben a közép-keleti csoportban 2. helyezést értünk el a bajnokságon, valamint a következő évben Nb 2-ben szintén 2. helyezést.


Egyrészt az lenne a kérdésem, hogy ezekre igényelhető-e igazolás? Ilyen bajnokságra jár plusz pont?


Ha igen, honnan tudom igényelni? Az mdsz-től nem tudom, az mlsz-nél pedig semmi ilyet nem találok..


Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 15. 10:16
 1/2 anonim válasza:
Jár érte pont, viszont én sem találtam róla infót hogy kéne igényelni az igazolást, úgyhogy én írtam emailt az mlsz@mlsz.hu-nak és a titkárság@mlsz.hu-nak is de még nem válaszoltak.
2020. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én írtam a felvinek is és az MOB-nek is, de egyiktől se jött használható válasz. A felvi csak egy automatikus üzenetet küldött vissza az erre vonatkozó előírásokkal, a konkrét kérdésre nem kaptam választ.. És már csak 2 nap van.. Szóval én elengedtem ezt.
2020. júl. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!