Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A testvéremnek a tanár 3 as...

A testvéremnek a tanár 3 as osztályzatott adott az egyik egyetemi vizsgáján nem akarja lezárni egyest akar írni a Neptunba. Ekkor mi a teendő az egyetemen?

Figyelt kérdés
Tanári rosszindulat

2020. jún. 24. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
"Tanulmányi és vizsgaszabályzat"-ot nézzétek meg, a tanárnak ehhez kell tartania magát.
2020. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

... es a felnott, egyetemista testvered helyett te a gyk-n keresel megoldast a problemara.


Hat, sok sikert!

2020. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki vagyok akadva az igazságtalanságon.
2020. jún. 24. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom nem adott le valamit, vagy más módon nem tett eleget a követelményeknek.
2020. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha 3ast kapott, akkor arról kellene lennie vmilyen írásos feljegyzésnek. (Személyes szóbeli esetén is van egy neptunból nyomtatható lap, amire a szóbeli végén a tanár ráírja az érdemjegyet, a hallgató ezzel bizonyíthatja később, hogy a vizsgán milyen jegyet kapott. Ha ezt elmulasztotta,tehát nem vitt lapot, akkor erről a jogáról lemond.) Online vizsga esetén pedig az egyetem tutibiztos, hogy kiadott online vizsgákról szóló szabályzatot, nálunk például kötelező volt felvenni a vizsgát, így ha bármi probléma merült volna fel utólag, visszanézhető a vizsga. Más esetben pedig én is a TO-t ajánlanám, illetve az "általános" vizsgaszabályzat végigolvasását.
2020. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

"egyest akar írni a Neptunba"

Biztos vagyok benne, hogy megindokolta. Erős a gyanúm, hogy történetnek csak a felét ismerjük.

2020. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!