Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki idén júniusban diplomázott...

Aki idén júniusban diplomázott és postán kapja a diplomáját, az államvizsgától számítva kb mennyi idő elteltével érkezett meg?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hét
2020. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9.-én volt, és ma jött meg.
2020. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felvételihez kéne, akkor: "Az Oktatási Hivatal állásfoglalása alapján a 2020-as általános felvételi eljárásban a dokumentumpótlásként feltöltendő oklevél igazolások esetében elfogadják a felsőoktatási intézmények által digitális aláírással hitelesített oklevél igazolásokat."


Egyébként a tanulmányi hivatalok már többnyire kinyitottak, tehát oklevél igazolást tudsz kérni, ha sürgős, a munkáltatóknak ez is megfelel, főleg jelen helyzetben. Az általános szabály szerint 30 napon belül kell kiállítani az oklevelet, a postázás idejét is beleszámítva én azt mondanám, 5 héten belül mindenképpen megjön majd.

2020. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!