Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adják ajándékot a belső...

Adják ajándékot a belső konzulensemnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A belső konzulensemhez tudatosan jelentkeztem, mert tudtam, hogy "tough loveval" ösztönz a lehető legjobb eredményre és bevállt. Viszont, a szakdolgozat írása alatt volt, hogy elbizonytalanodtam ezzel és vele kapcsolatban. Tehát nem tudom ezek miatt, hogy adjak-e ajándékot - színházjegyre gondoltam. (ha igen, mikor adnám át neki a járvány miatt, azt sem tudom.) Nem akarom úgy kérdezni, hogy megérdemli-e, mert segített és hogy ne tűnjek bunkónak. Vélemények?

2020. jún. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Nem kell.
2020. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk szokás de nem nagy dolgokat például: tudjuk hogy az egyik tanár nagyon szereti a kinder csokit, igy ő általában egy kis kosarat szokott kapni ilyen fajta csokikból.

Szerintem szép gesztus ha foglalkozott veled, segített. Sajnos nem minden konzulens ilyen, ha ugy érzed megérdemli egy kis valamit adhatsz neki.

2020. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk nem tudom, szokás-e, de akkor a színházjegy pl sok lenne és valami kisebbet adjak? Vagy szimplán emailben köszönjem meg neki, hogy foglalkozott velem (mert igen, ahogy a #2 is írta, nem mindegyikük ilyen)?
2020. jún. 28. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Minek? Ezek semmit nem csinalnak az eg vagon, csak felszedik az utanad jaro penzt. Bocsi, ha a tied nem ilyen.
2020. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!