Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Három napom maradt az államviz...

Három napom maradt az államvizsgáig és nem bírok tanulni...Valami hasznos tanács?

Figyelt kérdés
Szóval 3 nap múlva államvizsgázok magyar ny. és irodalomból. Egy hét felkészülési időm volt, mivel a vizsgáim elhúzódtak. Szóval kb. a tételek felénél tartok, de úgy érzem nem megy semmi a fejembe és amit megtanultam sem tudom... Ehhez kapcsolódik még a szakdolgozatom megvédése, amit még szintén nem gyakoroltam... Nagyon elveszettnek érzem magam és érzem, hogy megbukok... Félek mert online lesz és nem lesz felkészülési idő sem... Nem tudom mit csináljak kétségbe vagyok esve és le vagyok blokkolva teljesen. Elég jó tanuló voltam a 3 év alatt viszonylag könnyen tanultam, jól sikerültek a dolgok, de most magamra se ismerek...

2020. jún. 30. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj, sétálj egyet, jót fog tenni.
2020. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is online zarovizsgaztam, ami miatt paraztam is rendesen. Szerencsere minden vizsgaztato nagyon kedves volt es ha valamire nem tudtam a valaszt, ravezettek. A lenyeg, hogy tudjal minden tetelrol legalabb 1-2 percig beszelni. A vizsgaig nezd at a teteleket amennyiszer csak tudod, csinalj tetel huzas szimulaciot, eloszor probald meg irasban, csak kulcsszavakkal elmondani a tetelt, utana szoban is. Lehet, h ugy erzed, h nem tudsz semmit, de hidd el meg fog benned ragadni az info, ha sokszor atnezed. Sok sikert :) a vizsgaztatoknak is uj ez a helyzet, sztem megertobbek, elnezeobbek is voltak nalam emiatt.
2020. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Így jár, aki nem folyamatosan készül, hanem a vizsgák előtt 1-2 héttel akar benyalni mindent
2020. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es köszi a tippeket. :)

3-as Nálunk a szorgalmi időszak nem csak arról szól, hogy ülök a fenekemen és bulizgatok, hanem készülni, irodalmi műveket olvasni, röpdogákat kapunk és most emellé tarsult a szakdolgozat is. Lehet igazad van, érdemes lett volna a hétvegéimet a tanulásra áldozni.

2020. jún. 30. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!