Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Üdv!Leginkább mechatronikát...

Üdv!Leginkább mechatronikát végzett vagy ilyen szakra járó hallgatók válaszát várnám,hogy a robotkarok,aktuátorok, szervómotorok és ehhez hasonló szerkezetek tervezésére, gyártására is szereznek ismeretet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Sopronban végeztem mechatronikai mérnökként, 2 éve. Amiket felsoroltál azokról tanultunk, de csak a működési elvüket (illetve találkoztunk velük gyakorlati jellegű tárgyak keretein belül), tervezése egyiknek sem volt. Sőt, így jobban belegondolva semmit nem tanultunk tervezni, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány tervezési feladatot kaptunk a képzés alatt (és azok is nagyon alapszintűek voltak). Nekem egyedül a szakdolgozatom jelentett egy kis kihívást, abban kellett is terveznem, de azt már önállóan tettem teljes mértékben, tehát amit az alatt megtanultam azt magamnak köszönhetem és nem a képzésnek.
2020. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. júl. 3. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!