Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ után mi lesz PONTOSAN?

OKJ után mi lesz PONTOSAN?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg van a szakmád mehetsz dolgozni. Vagy hogy érted a kérdést ?
2020. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem... 2020 ban vége az okjnek és arra vagyok kiváncsi hogy mi lesz utána felnőttoktatásban
2020. júl. 5. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz vége. Csak nem lehet majd 2 évnél rövidebb idő alatt megszerezni, és iskolarendszerű lesz, ha jól tudom. Nem szűnik meg, csak átalakul.
2020. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mely ágazatokat érint a 2 év? Példáúl egy Szoftverfejlesztő letehető ennyi idő alatt? Hiszen hiány van még mindig. Vagy csak én gondolom így?
2020. júl. 5. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Hiány az van. Ha szoftverfejlesztő akarsz lenni, ne OKJ-ra menj.
2020. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő okj pl. úgy tudom, alapból két éves. Bátyám infót végzett szakgimiben, majd szoftverfejlesztőre ment tovább, de azt mondták olyan nehéz, hogy egy év alatt nem tudnák letenni, így csak kétévesben indították. De nemtudom ez máshol hogy van
2020. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!