Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, összességében...

Mit gondoltok, összességében jobban sikerültek az idei érettségik, mint az előző éviek?

Figyelt kérdés

Sajnos hivatalos statisztika egyelőre még nem lelhető fel az idei eredményekről.


Sokan azt mondják, hogy mindenidők legkönnyebb feladatlapjai voltak, míg mások azzal érvelnek, hogy a szóbeli hiánya ennek ellenére is lejjebb vihette a százalékokat.


Ti hogy látjátok?

Kiváltképp a középszintű matematika- és történelem eredmények érdekelnek.



2020. júl. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, ezek szerint tegnap kijött az összeredmény, ezt még nem is láttam! Köszönöm!
2020. júl. 10. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez az atlag sokat nem arul el az eredmenyekrol. Szazalekot meg nem tudni. Erdemjegy alapjan lett meg az atlagosnak mondhato eredmeny, de ne felejtsuk el h nem mindegy hogy 60% vagy 79% lett meg a 4-es (kozepszintu).

Szerintem nem volt konnyu egyik feladatsor sem, de nem is volt nehez. (Megmondani ugysem lehet, hiszen ez egyentol fugg hogy mi szamit konnyunek vagy sem)

2020. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben olvastam terjedelmesebb cikket is.

A középszint századra (!) megegyezik az előző évivel, emelten 7%-kal rosszabb az átlag, de ennek egyértelmű oka, hogy idén kötelező volt az 1 emelt.

2020. júl. 10. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Pedagógus ismerős tegnap írta, hogy nem hivatalosan szóltak, senki nem bukhat. Volt, akinek az emelt 11% lett, egyszerűen nem tudtak többet adni. Felülvizsgálatot kért, meglett a kettes. És büszke a miniszter.
2020. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!