Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi jelentkezés visszavo...

Felvételi jelentkezés visszavonása?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem Felvin egy szeptemberben induló képzésre, de máshogy alakultak a dolgok és már nem szeretnék idén jelentkezni. Tudom, hogy július 9-ig lehetett sorrendet módosítani, törölni stb.

Nekem viszont sajnos a napokban dőlt ez el, és valószínűleg fel fognak venni a helyre, ahova jelentkeztem.

Ilyenkor tudok még valamit tenni? Pár nap múlva hirdetik ki a pontszámokat és Felvin már nem tudom törölni. Vagy annyi elég, ha nem iratkozok be az egyetemre? Lesz valami következménye? (Ezt szeretném elkerülni, mert úgy tudom, akkor elveszem valaki elől a helyet...)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 20. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudsz törölni. Ha fel is vesznek az még nem jelent semmit, ha nem mész el beiratkozni az elég.
2020. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Következménye nem lesz, de szépen elvetted valakitől a helyet valószínűleg. Ennyi.
2020. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha népszerűtlen szakra jelentkeztél, akkor lehet pont jót csináltál. A párom pont így járt. Minimum létszám 5 volt, annyian is jelentkeztek. Mindenkit felvettek, így indult a szak, de végül csak hárman iratkoztak be. Így akik jelentkeztek, de aztán visszaléptek pont segítettek, hogy a másik 3 bejusson, ha nem jelentkeznek nem is indul a szak.
2020. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vodafonelive ***** válasza:
51%
Lesz egy neptun kódod, azt majd másik egyetemen is fogod tudni használni.
2020. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos elég felkapott szak...
2020. júl. 21. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2020. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számvitel a GTI-n, úgy hallottam sokan jelentkeznek
2020. júl. 21. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:

GTI baromi nepszeru szak szoval igy igen eselyes hogy sajnos kiszoritottal valakit.


Kovetkezmenye nincs egyaltalan ha nem mesz el beiratkozni , akkor nem. Ennyi. Max meg annyi esely van hogyha tobben nem mennek el talan hirdet a szak potfelvetelit bar azt csak onkoltseges formaban.

2020. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezért szerettem volna ezt elkerülni... Köszi, ment a zöld kéz.

Lehet csak én egyszerűsítem le a dolgokat, de ezt szerintem nem lenne annyira nehéz elintézni még most se. Törlöm/törlik teljesen a jelentkezést a rendszerből és kész. Sok múlhat ezen, és most baromi rossz érzésem van.

2020. júl. 23. 06:24
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is..és azt is meg lehetett volna oldani,hogy július 9-ig ne csak sorrendet tudjunk módosítani,hanem új helyet is hozzáadhassunk.Én ugyanis február után(ameddig lehetett jelentkezni) jöttem rá,hogy mi érdekel igazából,de új helyet már nem lehett hozzáadni..pedig szerintem ezt is ugyanúgy meg lehetne oldani...
2020. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!