Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika tanulása otthon? (sos)

Fizika tanulása otthon? (sos)

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre és szeretnék felkészülni fizikából itthon egyedül. Sajnos későn jöttem rá, hogy kelleni fog a fizika és suliban sosem figyeltem (de mindig 4-5ös voltam).

Építészmérnök szeretnék lenni, szóval a tudásom szeretném megalapozni, de minimum felfrissíteni, mert az egyetemen meg fogok halni ha nem teszem..:D

Tudtok olyan oldalt mondani, mint pl a Mateking vagy a Zanza? Ami videók segítségével ad tudást? Nem feltétlen onnan akarom megtanulni (utánna olvasnék máshol is és feladatokat is csinálnék), de vizuális típusú vagyok és vidivel könnyebben tanulnék.. meg jó lenne egy jól felépített dologgal elindulni.

Köszi a válaszokat előre is!<3



#fizika #e-learning #Nulla tudás
2020. júl. 20. 20:19
 1/6 anonim válasza:
100%
A netfizika.hu -t tudom ajánlani. Nem videós, de képekkel illusztrált és nagyon jó feladatgyűjteménye is van
2020. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!!❤️
2020. júl. 22. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az angol nem baj, akkor KhanAcademy , ilectureonline , és MIT OpenCourseWare remek oldalak. Ezen kívül még az alfa.bme.hu speciel hozzád hasonlóknak készült.
2020. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálkozom szerintem mindegyikkel (bár az angol necces, hogy fogom e érteni).

Köszönöm, sokat segítettetek!!

2020. júl. 22. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos csak feladatmegoldások vannak és nem ingyenes, BME Fizika 1 és 2: [link]

Képes fizika videók https://www.youtube.com/user/EugeneKhutoryansky/playlists

Crash Course Physics https://www.youtube.com/watch?v=OoO5d5P0Jn4&list=PL58rKAc12l..

2020. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindent meg fogom próbálni!😊😊
2020. júl. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!