Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, akiknek nincs...

Egyetemisták, akiknek nincs külön szobája, hogy bírtátok a távoktatást?

Figyelt kérdés
Nekem albérletbe kellett költöznöm, de idén már nem valószínű hogy ugyanannyi ösztöndíjat fogok kapni így nem fogok tudni albit kiváltani. Gondolom munkalehetőség se nagyon lesz a járvány alatt.
2020. júl. 23. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Munkalehetőség mindig van, csak keresni kell, és alkalmazkodni a lehetőségekhez, merni nyitni új dolgok felé, mint az online oktatás mások számára, weboldalak készítése, tartalomgyártás, stb. Nem csak pakolni lehet a Sparban diákként.
2020. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn albèrletben lakom egyetemistaként, de a vírus idejére hazaköltöztem a szülőkhöz meg a húgomhoz, hogy így is kisebb legyen a kiadás, ne kelljen annyi pénzt külön az albira költeni. Borzalom volt. Saját szobám nincs, függöny választja el az én részem a tesóm részétől, de a lámpa átvilágít. Mivel ő kicsi, (én meg 20 éves vagyok) már 9-kor ment a veszekedés, hogy oltsam le a villanyt, hogy a húgom tudjon aludni, miközben a beadandóim nagy részével nem végeztem addig. Úgyhogy nagyrészt a fürdőszobában tanultam éjszaka. A videos órák és felelések szintén gázosak voltak, utáltam, ha a szülők hallották miket beszélek a tanárral, a csoporttársaimmal vagy hogy felelek és hanyast kapok. Nehéz volt alkalmazkodni a helyzethez, az biztos. Egyèbként diákszövetkezetnèl viszonylag könnyű munkát találni, ha ez segít.
2020. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal nehezebb volt mint a suliba

De most meg már mégsem akarok visszamenni

Jó ez a nyár!

Maradjon még kicsit a szünet 😀

De aztán a végére belejöttem és jobbak lettek a jegyeim mint előzö évben

2020. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!