Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumba hogyan...

Egyetemi kollégiumba hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

KRE-BTK-n leszek első éves hallgató. Már megkaptam a neptun kódomat, be is léptem. Azt megtaláltam, hogy hol kell kollégiumba jelentkezni, de nem tudok továbblépni. Nincsenek találatok magyarul... Vagy mikortól lehet jelentkezni? Csak a határidő van megadva, augusztus 10-ig.

Előre is bocsánat az agyatlanságomért, de ehhez még nem értek. A válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 25. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igaz én szte-s vagyok, nálunk nem a Neptunban kell ezekre jelentkezni, hanem egy másik oldalon. Ott lehet kitölteni a jelentkezést, elbírom képzelni, hogy ez nálatok is így van.
2020. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk a KRE honlapjára kiírták, hogy neptunon keresztül történik a jelentkezés.
2020. júl. 26. 02:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem KRE-s vagyok, de nálunk is a Neptunban kell. Van egy olyan lapfül, hogy "Ügyintézés", azon belül "Kollégiumi jelentkezés" és ott kell jelentkezni. Nem tudom, hogy ezzel segítettem-e, nem tudom máshol hogyan működik, de nekünk így van.
2020. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekünk kérvényekben kell elvileg. Megnéztem mindkét opciót, de a kolis jelentkezésnél nem ad ki semmit, a kérvényeknél pedig nincs semmi dokumentum feltöltve.

Lehet, később teszik fel ezek szerint, gondolom.

2020. júl. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!