Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A helyzet a következő:Tavaly...

A helyzet a következő:Tavaly szeptemberben kezdtem meg tanulmányaimat a SZE-n, azonban nem tetszett a szak, ezért passzíváltattam a 2.félévemet. Most ismételten felvettek, egy másik szakra. Kollégiumi jelentkezés ilyenkor hogy zajlik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyszerre kívánsz folytatni két szakot, egyszerűen jogilag, papíron első évesnek számítasz az új szakod miatt.

Ugyan azok a feltételek fognak rád vonatkozni,mint egy elsősre.

A honlapon már láttam vannak is kint infók.

2020. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Annyi kérdésem még lenne, hogy ilyenkor új diákigazolványt, hallgatói kártyát kell igényelnem, vagy minden marad a régi, csak le kell adnom őket?
2020. júl. 27. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden marad a régi. Neptunkód is természetesen.

A bal felső sarokban van a neptunban egy "képzés" nevű pont, arra kattintva tudsz átlépni az új szakodhoz. (illetve vissza nézni a régit).

2020. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!