Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én,mint egy egyszerű licis(gim...

Én,mint egy egyszerű licis(gimis)lány mit tehetnék, hogy ősszel lehessen iskolába menni?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedik osztályba (Bolyai Farkas Elméleti líceum, Románia) és nagyon szeretném érezni a kilencedikes feelinget,megismerkedni az új osztállyal élőben is. Én betartok mindent,maszk mindig van rajtam,mosok kezet,csak akkor járok el itthonról ha muszáj, viszont mit tehetnék másokért? Valószínűleg semmit nem tudok tenni,de ha valaki tud bármit is kérem segítsen. Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. júl. 27. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ennél többet sajnos nem tudsz tenni, viszont a maszkviseléssel és a kézmosàssal már véded a többieket. :)
2020. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ahogy hallom romániában rossz a helyzet úgyhogy nem válószínű hogy kinyitnak hosszú időre az iskolák főleg hogy ősszel még jobban beindul a járvány de valszeg Magyarországon se lesz iskola.
2020. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!