Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így mennyi esélyem van bekerül...

Így mennyi esélyem van bekerülni a Budapesti Corvinus Egyetem (BCE) kollégiumába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyi esélyem van bekerülni a Tarkaréti kollégiumba, ha elsőéves vagyok/leszek, 40 km-re lakom, nincs szociális rászorultságom, de 467 pontot értem el a felvételin? Van olyan, aki hasonló helyzetben volt és kapott kolit?



2020. júl. 29. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem vagyok szakértő de szerintem nem sok.

a Rendszeres Szociális Ösztöndíj pályázaton elért pontszám 50 százalékban (maximum

100 pont),

 a felsőbb évfolyamos tanulmányi átlaga 25 százalékban (maximum 50 pont) vagy az I.

évfolyamos alap- és mesterszakos hallgató felvételi pontszáma 25 százalékban

(maximum 50 pont),

 a közösségért végzett munka 15 százalékban (maximum 30 pont),

 a távolságra adott pontok (maximum 20 pont)

Ez alapján neked 200-ból 51 pontod lenne (hacsak nincs valami nagyobb sporteredménnyel azzal lapnál még pár pontot)

Nekem 56 pontom lenne, de le se adom mert nem lakok olyan messze és reménytelennek is látom.

2020. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy hallottam hogy a Tarkaréti kollégiumba szinte minden gólyát felvesznek.
2020. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!