Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet más sulik gólyatá...

Hogyan lehet más sulik gólyatáborába elmenni/beszökni?

Figyelt kérdés

Ahova engem vettek fel egyetemre ott sajnos nem fogják megtartani a gólyatábort.

Arra gondoltam,hogy kivitelezhető e szerintetek az,hogy a barátaim révén vagy akár több másik gólyatáborba is elmehessek.

Sokszor lógtam már be különböző helyekre (strand,aquapark,mozi stb.) nem anyagi helyzetem követelte ezt meg csupán sokkal szórakoztatóbbnak találtam a hagyományos "módszernél".

Tehát most kialakult ez a helyzet,hogy nem lesz megtartva így gondoltam elő veszem régi képességem,szerintetek megoldható lenne?

Vagy nem is szükséges a beosonás ,keritésmászás,tetőn atkúszás és a többi mert nem is ellenőriznek.Elég be sétálni? Vagy hogyan szűrnek? Fel kell e mutatni valamit?


Ne ítélkezzetek feleslegesen légyszi én csak szeretnék gólyatábori élményekeket szerezni meg lehaverkodni sok emberrel.

Segítséget köszönöm.

19F



2020. júl. 31. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem igen ajánlatos, mert feljelenthetnek és bajod lehez belőle. A legtöbb gt-ben érkezéskor csekkolják az embereket, és karszalagot kapnak, és nálunk pl. 0-24 security volt. Úgyhogy én nem ajánlom, másrészt sincs sok értelme, mert ez azoknak szól akik az adott egyetem adott kárára járnak.
2020. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlatos, mert nagyon megütheted a bokádat hatósági szinten. Nálunk például karszalag és nyakpass is van 0-24-es ellenőrzéssel. (Debrecen)
2020. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Tanács! Beszélj olyan HÖK vezetővel, akik szerveznek, és érd el, h Te legyél a kakukktojás. Magyarul részt veszel a táborban, mint minden más diák, de a tábor fő feladata a gólyák számára, h megtalálják a kakukktojást. A végén, ha nem jönnek rá, pénzért elárulhatod, v rávezetheted azokat, aki szimpatikusak :D
2020. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!