Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell NEK azonosító, vagy valami?

Kell NEK azonosító, vagy valami?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre levelezőn, de igazából azóta nem nagyon néztem utána semminek, mert pár éve, amikor jártam másik szakra (amit azóta abbahagytam és dolgozok), akkor még úgy volt, hogy valamikor augusztus közepén küldték a levelet az egyetemtől, hogy felvettek, benne a Neptun kódommal, beiratkozási infókkal stb.


Erre most olvasom, hogy sok helyen már hirdetnek gólyatáborba jelentkezést, koli igényést stb. és mindenhová Neptun kódot kér, meg NEK mit tudom én micsodát, ami nekem nem is volt akkoriban (4 éve jártam az első szakra).


Van valami teendőm???



2020. aug. 3. 07:05
 1/4 savanyújóska ***** válasza:
A NEK azonosító a diákodhoz fog kelleni (akkor is, ha már voltál egyetemista), már jó pár éve mindig kell, de ha nincs/nincs meg, akkor kormányablakban lehet igényelni, ennek az eredménye egy A4-es lap lesz a fotóddal és a NEK azonosítóddal, az egyetem pedig ez alapján tudja majd kiállítani a diákigazolványt.
2020. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
(Amennyiben levelező nem jár diák, akkor tárgytalan, ez nekem azon kívül semmi máshoz nem kellett.)
2020. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem anno járt diákigazolvány pedig levelezős volt az is, ez 2016-ban volt.
2020. aug. 3. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy kell igényelni a dolgokat, ahogy eddig.
2020. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!