Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyereketek korábbi tankönyveiv...

Gyereketek korábbi tankönyveivel és füzeteivel mit csináltok nyáron, hogy vége az iskolának?

Figyelt kérdés
Elszoktátok rakni őket valamire még?

2020. aug. 3. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikos volt, egyelőre mindent elteszek. Főként, hogy éppen ezirányban tanulok, és így használom is őket.
2020. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó dolog! :)
2020. aug. 3. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimnazium kozepeig megvoltak az alsos konyvei is. Emleknek visszalapozva jo volt, utana kidobtuk. A felsos konyvekbe (irodalom, kemia, foldrajz) volt, hogy kesobb is belenezett, ha ott erthetobben volt valami leirva. Gimis konyvei kozul a nem hasznaltat tovabbadtuk, es nehany osszefoglalot is, amire mar nem volt szukseg, de hasznos konyv. Szoveggyujtemenyek egy ideig meg megvoltak. Aztan minden ment papirgyujtesre. (Valamit meg "ritualisan elegettek" a baratokkal...)
2020. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarán semmi sem maradt meg! :)
2020. aug. 3. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van olyan ismerősöm, hogy rituális keretek között felgyújtja az egészet. Mondjuk neki is csak az a legnagyobb baja az életben, hogy létezik iskola, mert mindent a segge alá tesznek a szülők...
2020. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor végeztem a közepiskolával odaajándékoztam a tankönyveimet az iskolai könyvtárnak. Örömmel fogadták őket.
2020. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha semmire nem jók akkor arra a sorsa jut hogy gyújtós!
2020. aug. 3. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a sajátjaimat (a füzetekkel együtt) alaposan átnézem, hogy mi kell mi nem. Ami valaha kellhet, azt megtartom, amire pedig esély sincs (pl anno a képzelet világa rajztankönyv), elrakom gyújtósnak, ugyanis kályhával fűtünk, vagy volt amit én is leadtam a suli könyvtárába.
2021. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!