Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, minek örülnétek...

Egyetemisták, minek örülnétek szeptembertől inkább, ha rendes oktatással kezdődne a félév, vagy ha távoktatással indulna?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Rendes oktatás bent az egyetemen
Távoktatás
72 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen rendes oktatás, az orvosinak semmi értelme gyakorlatok nélkül. Az előadások felőlem mehetnének továbbra is online formában.
2020. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az online előadásokat és élő gyakorlatokat preferálnám. Bár egyszerűbb lenne mindent online, azért egész nap itthon ülve nem könnyű produktívnak maradni.
2020. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol megoldhatatlan a gyakorlati órák online oktatása: ott RENDES oktatás, ahol viszont MEGOLDHATÓ a gyakorlati órák online oktatása, ott igenis jó lenne ha online lenne minden.


Mert ez így, hogy sok egyetemen csak az előadások vannak online, minden más pedig személyes jelenlétet igényel, nem a legjobb megelőzési taktika szerintem.

2020. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Online oktatásra szavazok.


Közgazdász képzésre járok és úgy érzem, ez az irány abszolút elvégezhető lenne fizikai jelenlét nélkül is. Raadásul nem akarom napi szinten 150, 200 ember közé bejárni, hogy azután hónapokig ne találkozhassak a szüleimmel (messze laknak, idősek, nem akarok kockáztatni a világjárvány idején).

2020. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 4-es válaszolóval, én is közgázon vagyok és abszolút megoldható lenne az oktatád online
2020. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Online oktatásnak örülnék.

A gyakorlatokat meg kis csoportokban megtartani.

Szerintem nagyon felelőtlenség lenne ha az előadásokat személyesen tartanák meg, főleg ahol nagyon sokan vannak.

2020. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 ezzel az a gond, hogy ha már elutazok 200 kilométerre és beköltözök a koliba 300 emberrel, hogy be tudjak járni a gyakorlatokra, akkor ennyi erővel már nyugodtan megtarthatják az előadásokat is, mert ott "csak" kb 200-an vagyunk. Az szerencsés helyzetben van, akinek két utcára van az otthonától az egyetem, de aki koliban lakik vagy ne adj' isten több száz emberhez kénytelen egy-másfél órán keresztül dörgölőzni tömegközlekedésen, hogy beérjen, annál igazából nem oszt, nem szoroz, hogy van-e előadás, vagy nincs.
2020. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mondjuk igen. A kolisoknak jogos.. főleg, hogy több százan vannak egy koliban.


Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok a végső döntésre.

2020. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7esnek adok én is igazat! Én mondjuk most leszek elsős,de az utazás miatt necces lenne az online,ha be kell járni valamilyen gyakorlatra. Nem biztos h koleszba felvesznek,(de ha felvennének tényleg elég fura lenne,hogy ott meg lehet 200 x ember) ezért lehet albérlet kell. Egy ismerősünknek van lakása,akkor úgyis oda mennék,de nyilván azért is fizetni kéne,és pár alkalomért 100k-t kidobni nem lenne jó. Ha nem aludnék ott,akkor természetesen napi 6 óra utazás lenne összvissz az oda-vissza.

De az online biztos kényelmesebb egyetemen is maga az elméleti oktatás,csak ha meg valami miatt be kell menni több 100 embernek akkor azért nincs értelme,hogy csak hangoztatva legyen,hogy itt mekkora az óvintézkedés.

2020. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Rendes, egyértelmű. A BME ezt biztosítja is szerencsére.
2020. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!