Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kodolányi levelező tagozatán...

Kodolányi levelező tagozatán milyen gyakran kell személyesen bemenni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran lesznek személyesen órák? Egy vagy két napos olyankor az oktatás?
2020. aug. 6. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A felvin meg tudod nézni. Vidd a kurzort a szak neve melletti kis számokra, az egyiküknél meg fog jelenni, hogy melyik napokon van a képzés.
2020. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs odairva konkrétan.
2020. aug. 7. 07:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor írj nekik e-mailt!
2020. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Doros ***** válasza:
Jelenleg nov. 20.-tól mindenfajta oktatás online fog zajlani. A nappalis és a levelezős egyaránt.
2020. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a távoktatásra gondoltam.
2020. nov. 9. 08:33
 6/9 Doros ***** válasza:
Én sem arról beszélek.
2020. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doros ***** válasza:

Pontosabban, már tegnap óta nincs személyes oktatás.

Ne higgy nekem, de idemásolom a rektorhelyettes mailjt:


"Neptun <noreply@kodolanyi.hu>

nov. 9., H 14:49 (2 nappal ezelőtt)

címzett: én


Tisztelt Egyetemi Polgárok!

2020.11.11-n és ezt követően az órák már online lesznek órarend szerint a Moodleban található Skype linkeken. A részvétel továbbra is aTVSz szerint kötelező. A gyakorlatigényes foglalkozásokkal kapcsolatban(stúdiógyakorlat, hangszeres gyakorlat) később lesz információnk.


Üdvözlettel

Dr. Kovács László

oktatási rektorhelyettes"

2020. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a digitális oktatásra vonatkozott, hanem normális esetre.
2020. nov. 14. 07:13
 9/9 Doros ***** válasza:

A normális eset a Kodolányiban szakonként változó. Levelező rendszerű szakfordító képzésben szombatonként kellett bejárnunk.

Néha reggel 8.30-tól este 18.45-ig, de néha későbbi kezdéssel.

Ez az infót már a szak leírása is tartalmazza, ami még a felvétel előtt megnézhető. Igaz, nem egészen pontos, de meg lehet tudni a tanulmányi irodától is pontosan.

2020. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!