Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az EFEB bér- és TB-ügyintéző...

Az EFEB bér- és TB-ügyintéző tanfolyamról érdekelnének vélemények. E-learningben szeretném teljesíteni. A tanfolyamon elvégzett vizsgához jár az OKJ-s vizsga bizonylat, vagy az OKJ-s vizsgát külön kell letenni?

Figyelt kérdés

#tanfolyam #bérügyintéző #Társadalombiztositasi ügyintéző
2020. aug. 6. 17:35
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én egy hete kezdtem, pont ezt a szakot. Az OKJ vizsgát külön kell letenni. Sikeres modulzáró vizsgák után lehet OKJ vizsgázni. Külön kell fizetni mind a két szakot. Írásbeli, szóbeli egyaránt van
2020. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezhetem, hogy, hogy tetszik eddig?
2020. aug. 10. 15:49
 3/9 anonim válasza:
Szerintem érdekes. Vannak könnyű leckéket, de vannak komplikáltabbak is. A TB modúl végét járom. Azért választottam ezt a szakot, mert ilyen téren is dolgozom...
2020. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2020. aug. 10. 17:36
 5/9 anonim válasza:
Hogy döntöttél? Belevágsz?
2020. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, remélem nekem is tetszeni fog!
2020. aug. 11. 19:37
 7/9 anonim válasza:
Sikert és kitartást! ☺️
2020. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
árakról tudna vki vmit mondani? most akciósan 70 ezer körül van, illetve azt írja, hogy online vizsgákért nem kell fizetni, de nekem ez nagyon kevésnek tűnik..
2020. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! A Berugyintezo+TB tanfolyam e-learningen kerül 64.719,-.A modulzáró vizsgákat 4x ingyenes csinálhatod meg. Ha nem sikerül 4-jére sem akkor 1500,- mindig ahányszor próbálkozol. Az OKJ vízgát pedig külön kell fizetni. Mivel 2 szak van mindkettőt külön meg kell fizetni ami több mint mint 100.000,-.
2020. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!