Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Májbetegséggel elmerjek-e...

Májbetegséggel elmerjek-e menni a gólyatáborba, vagy inkább az egészségem érdekében hagyjam ki?

Figyelt kérdés
Leginkább arra irányul a kérdésem, hogy mennyire eröltetik a gólyákkal az alkoholizálást?

2020. aug. 12. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz inni nem fogják beléd kényszeríteni. nem dugnak tölcsért a szádba és öntik le a torkodon. Minden saját döntés.
2020. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk volt olyan lány, aki saját döntéséből egy kortyot sem ivott (egész évben amúgy). Szóval ne aggódj, nem fognak kényszeríteni rá.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy a többiek viszont inni fognak, mint a gödény, és a legtöbb játék erre is van tervezve, tehát kb. csak úgy élvezhető, ha iszol. Ha ennek ellenére szívesen részt vennél, azért még mindig van értelme, hiszen megismered az évfolyamtársaidat, sok hasznos infót megtudhatsz, és alapból tartozol egy közösséghez - a táborban csapatokba szokták osztani az embereket, és nekünk pl. egész évben megmaradt anno a társaság, ráadásul végig a csoportbeszélgetésben folyt a diskurzus, bármi kérdés adódott, úgyhogy nem kellett egyedül botladoznunk/bolyonganunk. :D

Végül pedig megemlíteném, hogy én az egyik legjobb barátnőmet is gólyatáborban ismertem meg (már 4. éve járok ide), tehát lehet hosszú távú barátságokat kötni. :)

2020. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem iszom alkoholt, ennek ellenére tetszett a gólyatábor. Bár az igaz, hogy pár óránként elmondtam: köszi, nem kérek :) Az ivós játékokból nálunk az se maradt ki, aki épp nem akart alkoholt inni, ugyanis ice teát is lehetett választani a vodka mellett.
2020. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!