Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ingyen elvihető tankönyvek? T...

Ingyen elvihető tankönyvek? Ti mit tesztek? Megtartjátok?

Figyelt kérdés
Van értelme felrakni őket ha már szeptembertől mindenki ingyen kapja? :)

2020. aug. 12. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, mert akad, aki felnőtt fejjel is hasznosítaná, persze korosztálytól függően... Azért meghirdetni még érdemes lehet.
2020. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy próbát lehet megér! :)
2020. aug. 12. 15:53
 3/8 anonim válasza:
100%
Abszolút megéri. Én például a mozaikos biosz könyveim használtan szereztem meg.
2020. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jól jöhet valakinek :)
2020. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nemtom,hogy használtat kaptok-e , vagy vadi újat, de ha pl valamelyik gyerek telefirkálta mindenféle haszontalan mellékinformációval, zavarhatja a megértést, a tananyag/tankönyv szövegére való koncentrálást.
2020. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*vagy ugye pl használat során a könyv is kophat , tehát nem mindegy, hogy milyen állapotú tankönyvből tanul az ember; egy olyanból, ami még ép, sokkal jobb tanulni, mint ami már kicsit tehát kopva, beleírogatva van.
2020. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De legalább nem kell fáradni pöcsrajzokkal.
2020. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint előbb mindig használtan keresem, amire szükségem van, csak akkor szerzem be újonnan, ha használtan nem találok megfelelő állapotút. Ingyenes dolgok esetében a környezetnek teszünk vele jót, vásárlásnál pedig emellett még anyagi szempontból is előnyösebb a használt holmi. A kérdésben tankönyvekről van szó, azokat szerintem különösen érdemes használtan beszerezni, mert ezzel arra szoktatjuk a gyerekeinket, hogy a használt dolgok nem ördögtől valók, és ugyanúgy ki tudnak szolgálni minket, mint az újak. Így nagyobb eséllyel fognak ők is környezetbarát életmódot folytatni, ha majd önállósodnak. Ráadásul ők fogják örökölni tőlünk a Földet, egyáltalán nem mindegy, milyen állapotban adjuk át nekik. Szóval igen, van értelme feltenni, biztos lesz, aki előnyben részesíti a használtat az újjal szemben.
2020. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!