Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis PCR teszt, hova és...

Semmelweis PCR teszt, hova és kinek is kellene pontosan?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az elsősöknek az évnyitóra, kötelező a teszt, de már vannak akik azt mondják, hogy beiratkozásra is szükséges..

Én másodéves vagyok, csak átvettek, így nem tudom hogy nekem akkor most kell teszt vagy sem?

Az időpontfoglalásnál a 4 felsorolt dolog közül egyik sem érvényes rám, akkor nem kell egy tesztelés sem? Ha mégis kellene, akkor hogyan lehetne azt megoldani, hogy bejussak még a jövő héten? Többen is vagyunk, akiket valahonnan átvettek és semmi ilyenről nem kaptunk információt, illetve szeptember 7-ig minden időpont tele van, amikor 25.én kellene beiratkozni.. (a tanulmányi osztályt nem tudtam elérni, mert egész héten szabin voltak)

Ilyenkor mi a teendő?



2020. aug. 15. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben nem kell, de eddig mindenről időben tájékoztatott az egyetem, így gondolom, hogy ha szükséges lesz, akkor arról neptunon keresztül kapsz értesítést.
2020. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig sajnos neptunon keresztül még kb semmit nem küldtek, eléggé kesze-kusza a dolog, az átvétel miatt. Csak véletlenül se szeretném, hogy a végén ne engedjenek be az egyetem területére, mikor mennék beiratkozni. Elsősöktől láttam csak egy neptunon küldött üzenetet, ahol elvileg csak gyakorlatra kell a teszt. Tegnap este óta, viszont már egyre többen írják, hogy mindenféleképpen kell, ha be akarsz menni az egyetem területére, teljesen mindegy hogy nem voltál sehol és nem vagy külföldi.. (bár itt is többségében elsősöket láttam, így elég kétes a dolog.. hökösök megjelölésre pedig nem válaszoltak)

De nagyon szépen köszönöm a választ!! ☺️

2020. aug. 15. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jártál külföldön az elmúlt 2 hétben (vagyis ahhoz képest, hogy mennél egyetemre be), csak abban az esetben kell negatív teszt, ha olyan gyakorlatod lesz, ahol betegekkel fogsz érintkezni. Másodévben tudtommal nincs ilyen, szóval szerintem nem kell neked teszt
2020. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!