Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kréta tanulóknak nevű...

A kréta tanulóknak nevű alkalmazásban ugyan azzal a felhasználónévvel-jelszóval (diákigazolvány száma+G01 és a megadott jelszó) lehet belépni mint a netes felületen?

Figyelt kérdés
Nem akar beengedni pedig a jelszó és a felhasználónév is ugyan az mint amit neten adok meg

2020. aug. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a felhasználónév és a jelszó is az alkalmazásban mint a neten.
2020. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem eddig mindig azt írta hogy érvénytelen, megpróbáltam a G01 nélkül úgy meg azt írta hogy hibás felhasználónév/jelszó
2020. aug. 16. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a suli lecserélte a jelszót?Nálunk az egyik gyereknél(ált.isk.) az iskola generálja véletlenszerűen,minden évben változik.A másiknál(középsuli)állandó.
2020. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném mert neten ugyan azzal a jelszóval be tudok jelentkezni
2020. aug. 16. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem.Én telefonon a Kréta ellenőrzőt használom.A többi tesztverziós app le sincs töltve.Próbáltad az ellenőrzőt is,vagy csak a tanulói alkalmazást?Egyébként nem lepődöm meg,a Kréta nálam tavasszal csúnyán megbukott,minden szempontból.
2020. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem krétát, hanem szivacsot és filcet használtam, csak azoknak asszem már vége es igazából azért próbáltam meg ezt. Amúgy az alap kréta appban működött. Arra gyanakszom, hogy a béta miatt ilyen és ez is valamilyen hiba
2020. aug. 17. 01:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is erre próbáltam utalni.A tanulói app tesztelés alatt áll,ha a Kréta ellenőrzőnél nincs gond akkor a béta verzió a hibás.
2020. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor szerintem ameddig ki nem jön véglegesen addig maradok a rendesnél.
2020. aug. 17. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!