Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vettek fel a Mórába,...

Ha nem vettek fel a Mórába, de várólistán van a Moduloban a Herman meg a Károlyi, akkor ezzel kell még nekem csinálni valamit?

Figyelt kérdés
A Herman oldalán lehet várólistára jelentkezni, de ugye elég, ha a Modulon várolistán vagyok, nem kell külön a honlapon is jelentkezni?

2020. aug. 16. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég ha a modulos várólistán rajta vagy. Bár azért írhatsz a kolinak is (amelyikbe szívesebben mennél), hogy kb, mennyi idő, illetve addig mit tudsz csinálni. A várólista azt jelenti, hogy lehetséges, hogy a rendes beköltözéstől számítva 1-2 héten belül bekerülsz, de lehet, hogy csak szept-okt vége, viszont addig is kellene valamilyen szállás gondolom. A Károlyin tudom, hogy a várólistásokat ideiglenesen ilyen turistás szobában helyezik el (ami baromi kényelmetlen, főleg, hogy 12-16 ágyas, ha jól tudom), ami jobb, mint a semmi, nem tudom, hogy a Hermann-nál is ven-e hasonló, ezt érdemes lehet megkérdezni.

2020. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!