Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiselejtezett tankönyveiteket...

Kiselejtezett tankönyveiteket odaadjátok még másnak ingyen hogy gyakoroljon belőle?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok az ilyen könyvekkel?

2020. aug. 21. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy valakinek jól jönnek, akkor odaadom őket, természetesen ingyen. Azokat a könyveket, amik senkinek nem kellettek, de jó állapotban voltak, azokat felajánlottam az iskolai könyvtárnak, és bevették. Amik pedig már ki voltak töltve tollal, használhatatlanok voltak, azokat egyszerűen a szelektívbe vittem.
2020. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudok olyant odaadom ingyen de eddig nem volt ilyen mert amiből én tanultam már nem használható ebben az időben pedig 2004-2016-ig megvan minden könyv osztályokra bontva dobozokban.
2020. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Én sose hordtam magammal könyvet hanem itthon voltak az új könyveim amiket a suliból kaptam. Mindig könyvtárból vettem ki arra az órára ami épp kellett, így a saját könyveimet év végén a könyvtárnak adtam mert azok még újak voltak
2020. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen odaadtam volna mindent, de a többségével sajnos úgy jártam, mint a 2-es, már nem abból tanulnak a diákok. Csak néhányat tudtam odaadni a gimiben alsóbb éveseknek, a könyvtár sem vette be, mert tele vannak meg nem vesznek be olyat, amit már nem használnak a tanárok.

/apropó, ha valakit mégis érdekelnének zömmel 7-10. osztályos, főleg mozaikos könyvek új vagy alig használt állapotban, érdeklődjön privátban/

2020. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amint szintemelőztem a kívánt tárgyakból ki fogom tenni a városom csoportjába, és odaadom őket. Persze a fontosakat megtartottam eddig is. Például elsős koromban volt egy nagyon kedves tankönyvem, amit nagyon szerettem, és az mai napig megvan. Meg van egy ének könyvem, ami most kapóra jött, hogy megvan, mert elkezdtem zenélni tanulni, és vannak benne jó kottàk. Sokáig ingyenes voltam, szóval le kellett adnom őket év végén, szóval annyira sok könyvem nincs is.

Igazából sok mindent elrakok, hogy majd csak jó lesz valamire, aztán ennek kb az egy százaléka jó később, de nem tudok megválni sok mindentől.

2020. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig mindegyiket aminek még haszna volt oda adtam.

Volt egy osztálytársam akinek egy osztállyal volt lejjebb az öccse. Nem tehették meg, hogy megveszik a könyveket, támogatással meg nem írhatott bele, csak füzetbe másolhatta a válaszokat, kérdéseket, feladatokat mert év végén vissza vették az összeset és ha írt bele tollal vagy kárt tett benne ki kellett fizetni az adott könyvet.

Én meg ceruzával írtam a sajátomba mindig egész halványan, hogy az anyukája ki tudja majd radírozni és használhassák a könyveket miután már nekem nem kell, 4.osztálytól felfelé végig így adtam át neki 8.-ig.

Nem nagy ügy, de legalább haszna lett a könyveimnek és nem valaki tüzifája lett vagy ment a szokásos sulis papír gyűjtéseire..

2020. aug. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!