Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elektromosság, elektronika...

Elektromosság, elektronika témában használható magyar nyelvű oktatóanyagokat keresek. Javaslat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szintű anyagot keresel? Középiskola, általános vagy felsőoktatási?
2020. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, de még csak "alapoztunk" eddig a szakmai anyagok előtt. Annyit biztosan merek remélni, hogy már nem általános iskolás anyagra lesz szükségem. :D
2020. aug. 25. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az az alapozás? Mert villamosmérnökin a villamosságtan felfogható alapozásnak. Ugyanakkor bárhol a matek és fizika is felfogható alapozásnak.

Mi az az oktató anyag? Elég egy könyv, vagy animált ppt-kre gondolsz?

Nincsen az intézmény által preferált jegyzet?

Én mindig kerestem más forrásokat is, mint ami ki volt adva, mert néha találtam egyes témákra értelmesebb megközelítéseket, olyan hasznos tudnivalót, ami másikban nem volt benne, de ezeket mindig a "hivatalos" mellé.

A google felhoz egy csomó találatot villamosságtan vagy elektrotechnika keresőszavakra. Egyik ilyen, másik olyan, de van vagy nyolcféle könyv.


Az egyetemi stúdiumok igényelnék a pontos megfogalmazásokat és az önálló forráskutatást. :D

2020. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alapozás alatt értem: matek fizika, elméleti villamosságtan.

Viszont mivel elég laikus vagyok a témában még, ezért kérdeztem. Én az egyetemi jegyzetünktől független, hozzáértők szerint korrekt anyagot keresek, lehet könyv vagy ppt is, akár még videó is.

2020. aug. 26. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Bartha: Villamosságtan

Hodossy-Tomozi: Elektrotechnika

Gergely: Elektrotechnika

Haluska-Kővári: Villamosságtan

Hámori: Az elektrotechnika alapjai

Standeisky: Villamosságtan

Szabó: Elektrotechnika-Elektronika

Ezek azt hiszem a neten szabadon elérhetőek. Aztán majd mondjad, hogy melyik volt hasonló az elképzeléseidhez

2020. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!