Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet majd október...

Szerintetek lehet majd októberben szintemelőzni a koronavírus ellenére?

Figyelt kérdés
Emelt informatik érettségit tennék, ha lehetne. Szerintetek?

2020. aug. 26. 02:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igen
Igen, de csak az írásbeli része
Szerintem nem
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy az eszük viszi.... sajnos :-(
2020. aug. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Tanár vagyok. Jelenleg úgy készülünk, hogy hagyományos oktatás lesz. Mi nem szoktunk ősszel érettségit tartani, de idén több iskolát jelöltek ki erre, így mi is bekerültünk. A maszk se lett kötelező csak ajánlott. Ezek alapján úgy gondolom, hogy ha nem lesz nagyon nagy gáz, akkor rendes érettségik lesznek. Aztán ki tudja? Legközelebb is csak gondoltak egyet és kijelentették, hogy holnaptól otthonról tanítunk.
2020. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Esetleg tudod, hol lehet megtalálni a kijelölt iskolák listáját? Az OH látszólag nem tette közzé az oldalán.
2020. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt ígérték, hogy aug. második felében fent lesznek a kijelölt iskolák az oktatas.hu-n, de én se találtam meg hirtelen, én is csak belső infók alapján tudom, hogy a miénk bekerült. Jelentkezni lehet egyrészt a területileg illetékes kormányhivataloknál (online is lehet), ekkor beosztanak valahová. A másik lehetőség, hogy elmész akármelyik középiskolába az igazgatósághoz és megkérdezed ott, hogy mik az opcióid, tudni fogják, hogy melyik milyen szinten szervez akkor is, ha ők éppen nincsenek benne.
2020. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy higy ősszel szeretnéd?
2020. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lehet, csak a formája lehet kétséges. Most jelentkezhetsz szeptember 7-éig.
2020. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Azért szeretném most letenni, mivel ha jól sikerül (80% felett például), akkor nyugodt szívvel tudom azt mondani, hogy: Oké, duplázok.

És abbahagynám a más tantárgyak tanulását.

Hiszen ekkor egy 90%-os matek középpel (amit nagyon könnyű elérni) >>

(90 + 80) * 2 + 90(többletpont) = 430 pontom lenne.

Ez pedig bőven elég a BME-VIK-re ahova menni szertnék.

2020. szept. 1. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh,értelek:)

hát hát nem tudom,azért nem olyan könnyű elérni a matek 90%,de lehet okos vagy passz

de hajrá neked!

2020. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát én mindig is a matek és infóért rajongtam, 6 faktos matekórám van egy héten és alapból emelt matekra akartam menni, csak rájöttem, hogy az emelt infó sokkal jobban megéri pontok szempontjából.

Ebből következőleg írtam, hogy "könnyű".

De igazából a 80% matek és 80% infónak is elégnek kéne lennie szóval ami pedig magamat ismerve bőven-bőven reális.

És köszönöm :)

2020. szept. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!