Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány helyettesítő...

Diákigazolvány helyettesítő lap megigénylése?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem SZTE-re, fel is vettek. Beadtam a diákigazolvány megigénylését. Gondolom lesz egy kis idő, amíg megérkezik, de addig mivel tudom helyettesíteni? Pl. helyi közlekedésnél. Az okmányirodából csak a NEK lapot kaptam meg, semmi mást. Hol tudom ezt a helyettesítő lapot megigényelni ideiglenesen?

#egyetem #SZTE #diákigazolvány #helyettesítő lap
2020. aug. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Oktatási hivatalnak ha írsz küldenek igazolást ami 3 hónapig érvényes, de általában ezt senki se szokta igényelni mert az iskola látogatási elég ha utazásra van kiállítva.
2020. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tanulmányi osztályra kell menned, ők ki tudnak neked nyomtatni egyet ami 90 napig érvényes vagy addig amíg elkészül a diákod.
2020. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es ilyet is lehet? Én eddig úgy tudtam, hogy a HSZI-n kell kérni, de az is csak 1 (vagy lehet 1,5) hónapig érvényes. Ha úgy is működik, ahogy te leírtad, akkor köszi, ezt én se tudtam, hasznos infó.
2020. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatási igazolást lehet kérni a tanulmányi osztályon, ha nem tudsz odamenni személyesen, akkor még el is szokták postázni. Az egy ilyen ideiglenes diákigazolvány , van rajta ilyen mozaikos fekete-fehér ábra is, meg aláírás, meg talán iskolai pecsét is szokott lenni rajta. Na, olyat kérjél a tanulmányi osztályon a sulidban.
2020. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*de lehet,hogy már nem is aktuális, mert lehet,hogy azóta már megérkezett az igazolvány; viszont hátha még valakinek jól jön az a válasz.
2020. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!