Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatokat szerencs...

Nem érzitek magatokat szerencsétlennek, hogy nektek végig kellett szenvedni az iskolába/egyetemre bejárást, míg az előző és a mostani félévben gyakorlatilag ingyen jó jegyeket/diplomát kapnak az emberek?

Figyelt kérdés
Gyűlöltem tiszta szívemből a visszamaradott, primitív, egysíkú, felszínes, tetves osztálytársaim, bármit megadtam volna, hogy ne kelljen napi szinten látni őket. Erre így, hogy 2 éve elballagtam, másnak megakadik ez az ajándék. Nem fair.
2020. szept. 2. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, az egyetembe pont az a lényeg, hogy azt tanulja az ember, amit szeret, imádtam minden percét, az órákat, még azt is, amit ellógtam, mert kocsmába voltam, a társaságot. Inkább sajnálom az elozo fél évben tanuló egyetemistákat, mennyi mindenből kimaradtak. Nem kaptak 1 felev miatt ingyen diplomát
2020. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Én inkább örülök, hogy most volt karantén, és nem amikor gimibe jártam, akkor még nem volt saját laptopom, így én korántsem szereztem volna "ingyen" jó jegyeket. Az érettségiről nem is beszélve, nagy sz@rban lettem volna, ha csak az írásbelin múlott volna a jegyem. Egyetemen viszonylag könnyű volt tanulni karanténban.
2020. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy buta "ha az én lovam megdöglött, dögöljön meg a másé is" hozzáállás. Senki nem kapott ingyen diplomát, ha eljutott annak a megszerzéséig, akkor igenis dolgozott érte. Szimplán önző vagy és irigy.
2020. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Igazából én örülök, már egy jó ideje abszolváltam, de nem tudtam lezáróvizsgázni egyszerűen mert a rosszullétig paráztam. Most végre sikerült diplomát szereznem, otthon nyugodt környezetben végre sikerülhetett a ZV, nem ment a hasam és nem voltam az ájulás szélén. :D

Örültem volna a digitális oktatásnak is. Most home office volt tavasszal, annak is örültem.


Az egyetlen amire kicsit "irigykedek", hogy most boldog-boldogtalan megkapta a diplomát nyelvvizsga nélkül, francért kellett nekem akkor kifizetnem a vizsgát pár éve.. Meg ezt nem is tartom logikus döntésnek őszintén.

2020. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
94%

Én most egyetemista vagyok, bejárós voltam középiskolában, és most egyetemen is, és még így sem örültem a távoktatásnak. Persze, jól esett többet aludni, de alig lehetett megszerezni a szakirodalmat mert bezártak a könyvtárak, és az egyetem területére sem lehetett belépni. Konkrétan egész nap a gép előtt görnyedtem, teljesen szétment a gerincem. Azért amikor bejártam, legalább az órák között sétáltam, vagy valami. A vizsgák nem voltak könnyűek. Persze, sok tanár lágyabban osztályozott, de nem is tartottak online órákat annyira, hanem csak el kellett olvasni rengeteg oldalt, kevesebb időt adtak a tesztekre, be kellett rakni a kamerát stb, szóval egyáltalán nem volt könnyebb mint egy átlagos félév. Annak ellenére, hogy sokat tanultam, úgy érzem nem haladtam semmit előre.


Ennek ellenére sajnálom, hogy utáltad az osztálytársaidat. Engem nagyon sok zaklatás ért általános iskolában, de hogy ha távoktatás lett volna abban az időben, az sem oldotta volna meg úgysem a problémát. Inkább próbálom hasznos tapasztalatként felfogni a dolgot, mert teljesen más ember lennék ha nem történt volna meg.

2020. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálunk az egyetemen (jogi) nem osztogatták tavasszal sem a jó jegyeket, pedig én még tisztességesen készültem a vizsgáimra is. Az államvizsgának marhára örülök, hogy nem most volt vagy most lesz esedékes, mert én például szívbajt kaptam volna ha felkészülési idő nélkül kell élesben vizsgáznom képernyőn keresztül. Így is volt szóbelim ugyanilyen formában, csak az mondjuk normál körülmények között is felkészülési idő nélküli, de itt még közrejátszott hogy nem működött a mikrofonom, itt szerencsétlenkedtem a vizsgáztató előtt a gépnél, égtem mint a rejsztág. Csak imádkozni tudok, hogy a mostani vizsgaidőszakban minél kevesebb szóbelim legyen, mert így élesben rettenet nehéz, és egész egyszerűen nem lenne időm felkészülni rájuk.
2020. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!