SZTE városi bérlet?

Figyelt kérdés

Mikor tudjuk meg, hogy jogosultak vagyunk-e rá? A moduloban még mindig azt írja, hogy döntésre vár.

Erről semmit nem írnak, hogy mikor derül ki.:/ Pedig jó lenne tudni, mert már hétfőn kezdődik az oktatás, akkor vennék rendes bérletet, ha nem kapok..



2020. szept. 3. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg mindenki kap aki nappalis és államin van. Az önköltségesek azért nem kapnak, mert "ha a tandíjra van pénz, akkor bérletre is", a levelezősök meg "ingáznak, nem közlekednek a városban". Ez utóbbi nem egészen így van, mert a vasút/autóbusz állomásról el is kell jutni az egyetemig.
2020. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez valami változtatás? Eddig az kapott, aki a szoc. pontjai alapján jogosult volt. Nappalis vagyok, állami képzésen már több éve és mindig beadtam az igénylést, de hol kaptam, hol nem.
2020. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez régen volt, 2009-ben. Akkor ezek szerint azóta változott.
2020. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly utolsó pillanatban tudtuk, meg információs napra kellett jegyet venni, szerencsére vasútállomáson lehet kapni jegyeket.

Sajnos nem minden államis+nappalis kapja meg, csak aki igényli és megkapja azt a pontszámot.

Legegyszerűbb, ha veszel egy 10 dbos jegyet és azt eltudod használni a félévben-évben.

2020. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félév elején (talán első héten) előző féléves diákigazolvánnyal is lehet utazni, talán az ideiglenes diákot is elfogadják az elsősöknek, ameddig nem kapnak rendeset (vagy nem kapják meg a bérletet). De nézzetek utána, HÖK-ös csoportban és hasonlókban fent szoktak lenni ezek az infók.
2020. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!