Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem baj ha elsőévesként csak...

Nem baj ha elsőévesként csak a kötelező tantárgyakat veszem fel? (tesit és szabadon választhatót nem)

Figyelt kérdés

Majd csak második félévre vennék fel plusz tárgyakat, amikor már tudom nagyjából mi hogy működik.

Ez így lehetséges?



2020. szept. 3. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2020. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy baj
2020. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, szerintem jobb is legalább több időd lesz egyetem melett.
2020. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj. Mondjuk ha nagyon kevés kredit a kötelező akkor lehet érdemes még egy választhatót is, hogy később könnyebb legyen. De ha így gondolkodsz, az is jó, csak használd ki jól a plusz időt.
2020. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is így van most, bár nálam azért, mert a tesiről lecsúsztam. De a kötelezőkből megvan 29 kredit, szóval szerintem nem vész
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

30 kredit van a kötelezőkből.

Az elméletben elég.

És nagyon sok szab.vál.tárgy ütközik is az órarendemmel ahogy nézegettem

2020. szept. 3. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig annyival vettem fel többet, ahány kredit volt a legnehezebbnek gondolt tárgy. Így ha azt buktam volna a 30 kredit mindenképpen meg lett volna.
2020. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a 30 kredit bukom a félévet?
2020. szept. 3. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem dehogy, de akkor kevesebb esély van ösztöndíjra, stb. 28-29 kredittel is nagyon jó vagy. De utolsó félévben már nem jár ösztöndíj, így akkora nem érdemes nagyon tárgyat hagyni.
2020. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Jól csinálod, első félévben még tapasztald ki, mennyit bírsz, én is első félévben csak kötelezőket vettem fel, és majd beleszakadtam, most pedig már a kötelezők mellett fel tudok venni választhatót+dolgozom is, és simán bírom. Első félévben elég a mintarend szerinti krediteket teljesíteni. :)
2020. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!