Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hány órátok...

Egyetemisták! Hány órátok lesz személyesen megtartva?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek szakot is írni!

2020. szept. 5. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen állás szerint lesz egy nyelvórám (heti 2 sáv de egymás után van), és egy kötválom ami személyesen lesz. A többi online. Bár az is igaz, hogy ebben a félévben főleg választható tárgyaim lesznek, tehát kevés a gyakorlat. BCE gazdálkodás menedzsment.
2020. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
PTE BTK-s vagyok, itt jelenléti oktatás lesz az egész karon és esetleg egyénileg lehet kérelmezni, hogy online tanulj/tarts órát. Viszont alapvetően tantermi oktatást terveznek és nekem jelen állás szerint az összes tárgyam (előadás és szeminárium is) személyesen is lesz megtartva.
2020. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik. Nincs online oktatás. Elég gáz szerintem a jelenlegi helyzetben. Na de mindegy. Egyszer elkel kapni. Bármelyik félévbe is mentem. Ahogy elkezdődött az Egyetem első héten már folyt az orrom, köhögtem, lázam volt. Valaki mindig behozott valami szart a nyaralás alatt...
2020. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Engem eléggé meglep hogy legalább az előadásokat nem tudja egy egyetem normálisan megszervezni. A szakok nagy részén teljesen felesleges a jelenléti oktatás ebben a helyzetben, az előadások pedig gyakorlatilag mindenhol.
2020. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Anglia - Nálunk minden óra meg lesz tartva feltehetőleg.. Annyi a változás, hogy az első héten még online oktatás lesz és Szept. 21-től ugyanúgy bejárunk.

Az senkit sem érdekel, hogy a fél város vírusos :D

2020. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk az dékán előadást tart és rengetegen vannak bent. Ráadásul nem kötelező az előadáson a részvétel, de itt még jelenléti is van. Ha egyet hiányzol buktad a tárgyat. Még most sincs kivétel a vírus alatt. Vannak ilyen emberek ...
2020. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk az előadásokon a fél évfolyamnak kell ott lenni, azaz egy embernek 2 hetente (pedig készül az óráról felvétel). Maszk nem is kötelező. Ebből van 18 órám hetente. Gyakorlatom 8 órányi van, azon természetesen az összesen kötelező a részvétel, mondjuk ott kell maszk, igaz, ezek fél évfolyamot érintő, nagy létszámú gyakorlatok, és egymás hegyén-hátán vagyunk:( A koli teljes kapacitással működik, és a campus 3 bejáratából 2-t bezárnak. Szerintem nagy felelőtlenség! Amúgy nálunk is probléma, hogy COVID nélkül is sokan állandóan betegek vagyunk, mert passzoljuk egymásnak a vírusokat oda-vissza (sok külföldi is van). Én minden félévben lebetegedtem eddig, pedig korábban szinte sosem voltam beteg. - Nagy baj lesz még ebből.
2020. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van olyan kapu, amin az udvarra lehet bemenni és onnan lehet menni az épületek között. Itt mennek az autók is, de a diákik is itt szoktak bemenni, mert közelebb van. Most ezt bezárják és helyette egy zárt térben kell zsúfolodni és bemenni, ahol hőmérsékletet mérnek egyesével és papírt töltenek ki. Nem lett volna célszerűbb ezt szabadba intézni? Kevesebb a veszélye annak, hogyha van beteg akkor elkapod, mint zárt térbe. Teljesen idióták hoznak döntéseket. \o/. Nem is értem.
2020. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az összes, sajnos.
2020. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

NJE-GAMF: Nálunk a félév teljesen jelenléti oktatással indul.

Kötelező lázmérés, belépéskor kézfertőtlenítés, kötelező maszkhasználat az étkezőt, büfét kivéve mindenhol, óra alatt is.

A részvétel viszont nem kötelező. Kötelező jelenléti ív van, azért, hogy ha megjelenik bent a fertőzés, könnyítse a kontaktkutatást

2020. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!