Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken miért kell erőltet...

Egyetemeken miért kell erőltetni a jelenléti, hagyományos oktatást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem ezt, vannak 100+ fős előadások és meg lesz tartva minden ahogy eddig.


Megértem hogy van olyan szak ahol nagyon fontos a gyakorlati oktatás. De sok egyetemnél se a gyakorlat se az előadás nem online lesz.


Kérdem, miért? Miért jobb előadásokon ülni egész nap maszkban?

Meddig fog ez tartani?



2020. szept. 6. 11:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, a lógósok ezt a hibrid rendszert még jobban ki tudják használni, mint az online-t, sokkal több a kifogási lehetőség. Nem működik.
2020. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyeteme válogatja, valahol már nincs, valahol még mindig van. Nálunk levelezőn 30-40 fő van, két hetente kell bejárni két napot, akkor viszont 10 órát tolnak egy huzamban. Elég kényelmetlen a maszk, plusz én hotel helyett inkább utazom még mellé buszon 2x3 órát, ahol szintén hordani kell, úgyhogy napi 16 órában abban vagyok ilyenkor. Nem egy felemelő élmény, a második nap végére szétvágja a fülem. Nem tudom, hogy mikor szüntetik meg ezt a jelenléti dolgot. Néhány előadó az előadás előtt pár órával jelenti be, hogy mégse lesz vagy online tartja, és nekünk csak kivetítik. Elég nagy szopás emiatt utazni, amikor otthonról is nézhetném, nem is beszélve az anyagiakról. Mondjuk nem panaszkodom, mert bátyámnak rosszabb, neki a munkahelyén kell egész nap hordani, és már kisebesedett a füle tőle.
2020. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!