Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nappalisok jelentkezhetnek?

Csak nappalisok jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt tegnap, miszerint felvehetek egy minort/specializációt az alapszakom mellé. Amikor jelentkeztem egyetemre már akkor eldöntöttem, hogy az ügyvitel specializációt fogom választani.


Egyik kérdésem, hogy az ügyvitel mellett látható "nappali" szó az azt jelenti, hogy csak nappalisoknak indul ez a képzés? (levelezős vagyok) Vagy a nappali modelltanterv szerint lesznek az órák?



Második: Szerintetek érdemes lenne felvennem, mert csak 21 kreditem van, és ahhoz, hogy meglegyen a 180 kreditem a diplomáig 30 kellene egy félévben? Viszont túlvállalni sem akarom magam, mert a plusz kreditért ugye fizetnem kell majd.



[link]



Persze írok majd az ügyintézőnek is, csak hátha itt előbb kapok választ.



2020. szept. 8. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy nappali tagozat szerint lesznek az órák, vagyis nem csak pénteken és szombaton, ahogy a levelezősöknek van. De ezt csak én gondolom, nem biztos.


Az nem baj, ha kevesebb kreditet veszel fel egy félévben, ez a 30 csak egy ajánlás, mivel 180 kell 6 félév alatt is úgy jön ki, de szerintem nagyon ritka, hogy valakinek mindig pont annyi van. Nekem (BTK) őszi félévben 24, tavasszal 21 volt, most 32 lesz, és egyik félévben sem lesz 30 alatt ezután. Pont tegnap válaszoltam egy hasonló kérdésre, úgy van kitalálva a rendszer, hogy meglegyen a kredit. :)

2020. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ :D
2020. szept. 8. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!