Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen előnyei/hátrányai...

MIKLÓS18 kérdése:

Milyen előnyei/hátrányai vannak,ha valaki abszolút nem a végzettségének megfelelően kíván elhelyeszkedni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmi
2020. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Olyan mintha 8 általánosa lenne (ez gondolom megvan) és ennek megfelelően fizetik és olyanok a munkakörülmények.
2020. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Pénz kérdése. Csináld azt a munkát amit megfizetnek, és normálisan el is tudod végezni. Hogy papírod mihez van, az kb. a lőtéri kutyát sem érdekli.
2020. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra kétértelmű a kérdés. Most itt arról van szó, hogy pl vannak diplomások akik mondjuk természettudományi végzettséggel elhelyezkednek egy bankban vagy akik diplomásként olyan munkát vállalnak amihez nem is kellett volna?
2020. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én speciel napokon belül diplomás leszek,de most jöttem rá,hogy;AD1; katasztrfoálisan rossz bérszínvonalú helyen tudnék elhelyeszkedni,AD2;Nem lelném örömöm ezen jellegű munkakörben egyáltalán.Így,esélyes,hogy diplomát jem igénylő munkakörben fogoi elhelyeszkedni.Sokan csodálkoznak most környezetemben,de engem nem érdekel...
2020. szept. 11. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

És ezekre csak most jöttél rá? Sok értelme volt így végig csinálni az egyetemet/főiskolát. Mégis milyen szak ez ahol még a nem diplomás elhelyezkedés is jobb?

2020. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, sok ilyen van hidd el. Pedagógusok szoktak kiábrándulni, illetve természettudományos, agrár végzettségűek is. Meg még sok bölcsész. A sor végtelen amúgy, nem is ragozom :D.

Amúgy pontosan ebben a cipőben vagyok, és egyelőre azt látom, hogy nem fogom megúszni, hogy tanuljak mégvalamit. Addig maradnak olyan munkakörök, ahol én vagyok a legbutább az adott területen, mindent 0-ról kell tanulnom és alacsonyan fizetnek, mint betanított dolgozót. De persze főleg a fővárosban ki lehet fogni csomó olyat, ahol valamiért megtetszel a hr-esnek, behív és felvesznek mert bármilyen diploma megfelel nekik, és a fizu sem rossz. De ehhez egy valag szerencse kell.

2020. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nyelvtudás van nem feltétlenül vágtad el magad.


Pl: Budapesti SSCk tele vannak jóképességű, nyelveket beszélő tanárokkal.

2020. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!