Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A koliban nálatok is rohadt...

A koliban nálatok is rohadt hangosak, és ez normális, vagy már csak kiöregedtem?

Figyelt kérdés
A konyhával szemben van a szobám, és minden egyes kibszott este hallom az üvöltözést, és megőrülök tőle.... nem tudok nyugodtan leulni olvasni vagy barmi, mert nem birok odafigyelni... egyszeruen erzem hogy iszonyat feszult vagyok.... hetedik éve vagyok kolis, de ilyen mèg csak egyszer volt velem eddig. Utálok itt lenni, komolyan.... más lehetosegem viszont nincs.... ja, és ráadásul vegyes szint, alig vagyunk lányok....
2020. szept. 10. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ilyen a kolis élet (az eddigi 3 évem legalábbis így telt). A folyosón is sokszor hangzavar van/volt. Néha a zene is hangos, sokszor rá is énekelnek, hangosan nevetnek. Nálunk tanuló szoba is van viszont ott sem bírnak csendben maradni egyesek. Ami még rosszabb hogy horkol a szobatarsam szóval még aludni sem bírok rendesen.
2020. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ilyen nem tudom füldugóval próbálkoztál már? Lehet egy jobb minőségű megoldaná a problémát.
2020. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapig bírtam. Aztán inkább hazamenekültem.
2020. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, persze, közlekedhetnék füldugóban, de érted, mennyire normális az...? Nem ertem hogy mi a fszért nem lehet értelmes felnott ember modjára viselkedni....
2020. szept. 10. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiöregedtél. Nálam is eljött ugyanez a pont 4 év koli után. Kivettünk a párommal egy albit inkább. Mondjuk akkor már dolgoztam egy ideje kolisként is.
2020. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!