Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták miért gondoljátok...

Egyetemisták miért gondoljátok hogy lesz távoktatás amikor nektek se lesz?

Figyelt kérdés
Minden tanárom eddig azt hajszolta, hogy jelenléti oktatás lesz végig, ezen nem fog semmi változtatni.

2020. szept. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg még azt se tudom hogy elkezdődik-e mert jövőhét hétfőn kezdenénk de az órarendet eddig még ki se alakították így órákat senki se tudta felvenni az órarendbe, így órarend nélkül álok 1 hétel a kezdés előtt és semmi hír az egyetemtől hogy mi lesz.
2020. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Miért rakod bele a #szex-et minden kbsztt távoktatás kérdésedbe?
2020. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy mit mondanak a tanárok? Szerinted a tanárok döntik el hogy mi lesz? Majd ha napi 2-3-4 ezer új fertőzött lesz meg 100 halott, akkor is szerinted vígan hagyományos, jelenléti oktatás lesz az egyetemeken? Ahol 100+ fő van egy teremben?


Te tényleg ilyen naiv vagy?

2020. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a vezetőségen múlik a mi esetünkben ez a döntés és sok helyen hibdrid oktatás folyik vagy lehetőség van pl egészségügyi kockázat miatt egyéni tanrendre menni. Így a mi reménykedésünknek van alapja. Arról nem is beszélve, hogy sok szakon teljesen felesleges bejárni, mert megtudsz tanulni bármit otthon, ha meg nem tanulod meg, akkor így jártál, ez már nem középsuli.
2020. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom hogy lesz, mert már most van, a tárgyak fele már teljesen távoktatásra van átállva, alsóbb évfolyamatot tegnap tették karanténba konkrétan.
2020. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én márciusban voltam utoljára az egyetemen. Egyik órám sem bejárós most sem, mindet online tartják, mivel a vezetőség iránymutatása szerint "amint lehet, távoktatásra kell átállni". És első héten se kellett bemennünk.


Másik karon nálunk, ahol hibrid oktatással kezdtek és a gyakorlatokra bejártak az elmúlt két hétben, ott annyi COVID esetet regisztráltak, hogy hétfőtől náluk is teljesen távoktatás lesz.

2020. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok 16.-án bejelentették, hogy távoktatás lesz az egyetemünkön szóval haza kellet jönnöm 8 napra rá hogy beköltöztem a kollégiumba.
2020. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanárok sem tudhatnak semmit biztosra, ez nem rajtuk fog múlni. Tavasszal is mi volt? Egyik délután bejelentették, hogy másnaptól távoktatás, úgyhogy én most is azt mondom, hogy hétről hétre élünk, bármikor bejelenthetik megint. Az én véleményem az, hogy teljes lezárás, egyetemi szinten már nem lesz, hanem majd karonként, iskolánként döntenek. Én abból gondolom, hogy nálunk előbb-utóbb online lesz, mert eleve vegyesoktatással kezdtünk, az óráim kevesebb mint 40 százaléka van rendesen megtartva. Plusz nem kötelező most a gyakorlatokra sem járni, ezért értelemszerűbbnek tűnik mindent online tartani, ahonnan nem lóghat az ember, mondván, hogy fél a vírustól (pedig nem is, csak kihasználja ezt, és nem akar órára járni, ilyen is van). Úgyhogy a tanárok ugyanúgy nem tudnak semmit, mint te vagy én.
2020. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!