Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a leendő...

Mit tegyek, ha a leendő konzulenseim folyamatosan lepasszolgatnak, mert nem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Volt vagy 10 szakdolgozati témám, több konzulenst is felkerestem, hátha tudnak segíteni. Szinte mindig az volt a válasz, hogy ő ehhez nem ért és nem tud javasolni mást. Vagy elküldött egy kollégához, aki ugyanezt mondta. Volt, akit megkérdeztem, hogy tudna-e mást javasolni, azt mondta, hogy nem igazán, keressek inkább témavezetőt ahhoz, ami engem érdekel.


Őszintén, legszívesebben már azt mondanám, hogy nekem minden mindegy, adjanak egy témát, hogy ne csússzak emiatt a szar miatt és ígérem, megcsinálom ütősre, csak ne kelljen már házalnom meg könyörögnöm, hogy valaki vállaljon el BÁRMIVEL, amin dolgozhatok. Gáznak érzem úgy visszaírni, hogy nekem már teljesen mindegy, csak legyen valami, de tényleg nagyon el vagyok keseredve. Szorít az idő, nem tudok már több dolgot kitalálni magamtól, amivel nem küldenek tovább. Fogalmam sincs, mihez értenek a tanáraim, nem is nagyon találok infót erről, csak kulcsszavakat, az meg nem elég.


Mit tegyek, hogy találjak szeptember végéig témát? :(


2020. szept. 17. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetemek tele kontraszelektált félnalafabétákkal,

akiknek elég volt bizonyítaniuk, hogy liberálisok, globalisták.

Nem csoda, ha nem értenek semmihez, amiben te kutatatsz.

2020. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külsős konzulensben nem gondolkodtál?
2020. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez könnyű. Adott egy tanár aki webprogramozást oktat például. Akkor Ő ért hozzá. Ha Te egy webalkalmazást akarsz szakdogába csinálni, akkor hozzá mész és nem olyanhoz aki a fizikát oktatja.
2020. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: A jelenlegi helyzet nem ennyire könnyű. Ha én X speciális csoportot szeretném vizsgálni Y módszerrel Z témakörben, akkor ő el fog küldeni, ha nem ért Z témakörhöz és/vagy nem dolgozott még Y módszertannal, de sokszor akkor is, ha ő maga nem tud hozzáférést biztosítani az adott csoporthoz.


Például diszlexiások mintázatelkülönítésének vizsgálata szemmozgáskövető segítségével.

2020. szept. 17. 15:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a külsős mellé is kell egy belsős. De gondoltam rá, hogy keresek külsőst, mert akkor nagyobb az esély, hogy találok valakit, aki ért hozzá, de ahhoz jó lenne, ha valaki egyáltalán vállalná a témavezetést a szakon belül is úgy egyáltalán.
2020. szept. 17. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szólj a tanszéken, hogy nincs konzulens és kijelölnek egyet, mert olyan nincs h nincs konzulens.
2020. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!